django-helpdesk - en to cs translation catalogue (478 entries)

en: 
    <h2>Add Ticket Dependency</h2>
    
    <p>Adding a dependency will stop you resolving this ticket until the dependent ticket has been resolved or closed.</p>
cs: 
    <h2>Přidat závislost</h2>
    
    <p>Přidáním závislosti Vám znemožní ticket rozřešit, dokue nebudou všechny podřízené tickety rozřešeny nebo uzavřeny</p>

en: 
    <h2>Delete Ticket CC</h2>
    
    <p>Are you sure you wish to delete this email address (<em>%(email_address)s</em>) from the CC list for this ticket? They will stop receiving updates.</p>
cs: 
    <h2>Odhlásit odběr CC ticketu</h2>
    
    <p>Určitě chcete odstranit CC (<em>%(email_address)s</em>) z ticketu? Na daný e-mail přestanou chodit oznámení o aktualizacích.</p>

en: 
    <h2>Delete Ticket Dependency</h2>
    
    <p>Are you sure you wish to remove the dependency on this ticket?</p>
cs: 
    <h2>Smazat závislost</h2>
    
    <p>Jste si jisti odstraněním závislosti na ticketu?</p>

en: 
    <h2>Ignored E-Mail Addresses</h2>
    
    <p>The following e-mail addresses are currently being ignored by the incoming e-mail processor. You can add a new item or delete any of the items below as required.</p>
cs: 
    <h2>Ignorované e-mailové adresy</h2>
    
    <p>Tyto e-maillové adresy jsou procesorem ignorovány. Můžete přidat na seznam nové adresy nebo smazat některou z položek níže.</p>

en: 
    <h2>Ticket CC Settings</h2>
    
    <p>The following people will receive an e-mail whenever <em><a href='../'>%(ticket_title)s</a></em> is updated. Some people can also view or edit the ticket via the public ticket views.</p>
    
    <p>You can add a new recipient to the list or delete any of the items below as required.</p>
cs: 
    <h2>Nastavení CC pro ticket</h2>
    
    <p>Následující lidé dostanou oznámení o aktualizaci ticketu <em><a href='../'>%(ticket_title)s</a></em>. Někteří lidé mohou také vidět nebo editovat ticket prostřednictvím veřejného formuláře.</p>
    
    <p>Můžete přidat novou adresu na seznam nebo smazat některou z položek níže.</p>

en:  - On Hold
cs: - Pozdrženo

en:  - Open dependencies
cs: - Otevřít závislosti

en: %(recommendations)s people found this answer useful of %(votes)s
cs: %(recommendations)s z %(votes)s lidí si myslí, že tato odpoveď je užitečná

en: (ME)
cs: (Já)

en: (Optional)
cs: (Volitelné)

en: (pick up a ticket if you start to work on it)
cs: (převzít ticket, pokud na něm začnete pracovat)

en: 1 = Highest Priority, 5 = Low Priority
cs: 1 = nejvyšší priorita, 5 = nejnižší priorita

en: 1. Critical
cs: 1. kritická

en: 2. High
cs: 2. vysoká

en: 3. Normal
cs: 3. normální

en: 4. Low
cs: 4. nízká

en: 5. Very Low
cs: 5. velmi nízká

en: <a href='../reports/?saved_query=%(query_id)s'>Run a report</a> on this query to see stats and charts for the data listed below.
cs: <a href='../reports/?saved_query=%(query_id)s'>Spustit hlášení</a> na tento výběr a uvidíte statistiku a grafy pro níže vypsaná data.

en: <p><strong>Note:</strong> Your keyword search is case sensitive because of your database. This means the search will <strong>not</strong> be accurate. By switching to a different database system you will gain better searching! For more information, read the <a href="http://docs.djangoproject.com/en/dev/ref/databases/#sqlite-string-matching">Django Documentation on string matching in SQLite</a>.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> Vyhledávání na základě klíčových slov je citlivé na velikost použitých písmen - je to způsobeno Vaší databází. Znamená to, že výsledky hledání <strong>nebudou</strong> úplně přesné. Pokud změníte databázi, bude systém lépe vyhledávat! Pro více informací prosím navštivte  <a href="http://docs.djangoproject.com/en/dev/ref/databases/#sqlite-string-matching">Dokumentaci k Djangu o vyhledávání textu v SQLite</a>.

en: <strong>Note:</strong> If the 'Keep' option is not selected, emails sent from that address will be deleted permanently.
cs: <strong>Poznámka:</strong> Pokud volba 'Ponechat' není zatržena, jsou e-maily automaticky mazány ze serveru.

en: A summary of all helpdesk activity - including comments, emails, attachments, and more
cs: Přehled veškeré aktivity na helpdesku - včetně komentářů, e-mailů, příloh a dalšího

en: A summary of your open tickets - useful for getting alerted to new tickets opened for you
cs: Přehled Vašich otevřených ticketů - to je užitečné, pokud checete být informován o nově otevřených ticketech.

en: Accept and Close
cs: Akceptovat a zavřít

en: Accepted resolution and closed ticket
cs: Rozřešení akceptováno a ticket uzavřen.

en: Add Another File
cs: Přidat další soubor

en: Add Ticket CC
cs: Přidat CC k ticketu

en: Add Ticket Dependency
cs: Přidat závislost

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Add an Email
cs: Přidat e-mail

en: Add empty first choice to List?
cs: Přiřadit první prázdnou volbu do seznamu?

en: All
cs: Všechny

en: All Open Tickets
cs: Všechny otevřené tickety

en: All Recent Activity
cs: Veškerá poslední aktivita

en: All Tickets
cs: Všechny tickety

en: All Tickets submitted by you
cs: Všechny Vámi zadané tickety

en: All outgoing e-mails for this queue will use this e-mail address. If you use IMAP or POP3, this should be the e-mail address for that mailbox.
cs: Všechny odchozí e-maily této fronty budou odeslány z této e-mailové adresy. Pokud používáte IMAP nebo POP3, tato adresa je adresa Vašeho mailboxu.

en: All unassigned tickets - useful for being alerted to new tickets opened by the public via the web or via e-mail
cs: Všechny nepřiřazené tickety - užitečné propřehled o nových ticketech otevřených prostřednictvím veřejného formuláře nebo e-mailem.

en: Allow E-Mail Submission?
cs: Povolit e-mailové podání?

en: Allow Public Submission?
cs: Povolit veřejné podání?

en: Allows you to restrict the data entered into this field
cs: Umožní omezit vstup tohoto pole

en: Answer
cs: Odpověď

en: Are you sure you want to delete this saved filter (<em>%(query_title)s</em>)? To re-create it, you will need to manually re-filter your ticket listing.
cs: Jste si jisti smazáním tohoto uloženého filtru<em>%(query_title)s</em>)? Pro opětovné vytvoření budete potřebovat ruční nastavení filtru v seznamu ticketů.

en: Are you sure you want to delete this ticket (<em>%(ticket_title)s</em>)? All traces of the ticket, including followups, attachments, and updates will be irreversibly removed.
cs: Jste si jisti smazáním ticketu (<em>%(ticket_title)s</em>)? Všechny stopy ticketu včetně návazností, příloh a aktualizací budou nenávratně odstraněny.

en: Are you sure you wish to stop removing this email address (<em>%(email_address)s</em>) and allow their e-mails to automatically create tickets in your system? You can re-add this e-mail address at any time.
cs: Jeste si jisti vyjmutí adresy (<em>%(email_address)s</em>) a možnit jí tak automaticky vytvářet tickety ve vašem systému? Tuto adresu můžete samozřejmě přidat zpět kdykoliv v budoucnu.

en: As used in the database and behind the scenes. Must be unique and consist of only lowercase letters with no punctuation.
cs: Bude použito v databázi na pozadí. Musí být unikátní a obsahovat pouze malá písmena a žádnou interpunkci.

en: Assign To
cs: Přiřadit

en: Assigned To
cs: Přiřazeno

en: Assigned to
cs: Přiřazeno

en: Assigned to %(username)s
cs: Přiřazeno %(username)s

en: Assigned to %(username)s in bulk update
cs: Přiřazeno %(username)s v rámci hromadné aktualizace

en: Attach File
cs: Přiložit soubor

en: Attach File(s) &raquo;
cs: Přidat soubor(y) &raquo;

en: Attach a File
cs: Přidat soubor

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Average number of days until ticket is closed (all tickets):
cs: Průměrný počet dní do zavření ticketu (všechny tickety):

en: Average number of days until ticket is closed (tickets opened in last 60 days):
cs: Průměrný počet dní do zavření ticketu (tickety otevřené v posledních 60 dnech):

en: Body
cs: Obsah

en: Boolean (checkbox yes/no)
cs: Pravda/nepravda (zaškrtávátko ano/ne)

en: Can Update Ticket?
cs: Může aktualizovat?

en: Can View Ticket?
cs: Může vidět ticket?

en: Can this CC login and update the ticket?
cs: Může tento uživatel v kopii aktualizovat ticket?

en: Can this CC login to view the ticket details?
cs: Může tento uživatel v kopii vidět detaily ticketu?

en: Case owner
cs: Vlastník případu

en: Category
cs: Kategorie

en: Change Further Details &raquo;
cs: Změnit další detaily &raquo;

en: Change System Settings
cs: Změnit nastavení systému

en: Change User Settings
cs: Změnit uživatelská nastevení

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Change the display language
cs: Změnit zobrazený jazyk

en: Changed %(field)s from %(old_value)s to %(new_value)s.
cs: Změněno %(field)s z %(old_value)s na %(new_value)s.

en: Character (single line)
cs: Řetězec znaků (jeden řádek)

en: Check for user without django-helpdesk UserSettings and create settings if required. Uses settings.DEFAULT_USER_SETTINGS which can be overridden to suit your situation.
cs: Najít uživatele bez nastavení django-helpdesk UserSettings a pokud je požadováno, vytvořit nastavení. Používá settings.DEFAULT_USER_SETTINGS, které může být přepsáno pro váš případ.

en: Click
cs: Klik

en: Click here to add / remove people who should receive an e-mail whenever this ticket is updated.
cs: Pro přidání a nebo odebrání lidí, kteří by měli dostávat e-mail kdykoliv je ticket aktualizován, klikněte zde.

en: Click here to subscribe yourself to this ticket, if you want to receive an e-mail whenever this ticket is updated.
cs: Klikněte zde pro vaše přihlášení k tomuto ticketu, pokud chcete dostávat kopie e-mailů kdykoliv je ticket aktualizován.

en: Click on 'Add Dependency', if you want to make this ticket dependent on another ticket. A ticket may not be closed until all tickets it depends on are closed.
cs: Pokud chcete udělat tento ticket závislím na jiném ticketu, klikněte na 'Přidat závislost'. Ticket pak nebude možné uzavřít, dokud nebudou uzavřeny všechny tickety na kterých závisí.

en: Close
cs: Uzavřít

en: Close (Don't Send E-Mail)
cs: Uzavřít (bez odeslání e-mailu)

en: Close (Send E-Mail)
cs: Uzavřít (a odeslat e-mail)

en: Closed
cs: Uzavřené

en: Closed & resolved Tickets you used to work on
cs: Zavřené a vyřešené tickety, na kterých jste pracoval(a)

en: Closed in bulk update
cs: Uzavřeno v rámci hromadné aktualizace

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment / Resolution
cs: Komentáře / usnesení

en: Comment from e-mail
cs: Komentář z e-mailu

en: Comment:
cs: Komentář

en: Contact a human
cs: Napište nám

en: Context available: {{ ticket }} - ticket object (eg {{ ticket.title }}); {{ queue }} - The queue; and {{ user }} - the current user.
cs: Dostupný kontext: {{ ticket }} - Ticket (např. {{ ticket.title }}); {{ queue }} - Fronta; and {{ user }} - současný uživatel.

en: Copies To
cs: Kopie na

en: Create Ticket
cs: Vytvořit ticket

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Critical
cs: Kritická

en: Ctrl-Click to select multiple options
cs: Ctrl-Klik pro výběr více voleb

en: Ctrl-click to select multiple options
cs: Ctrl-klik pro výběr více možností

en: Current Ticket Stats
cs: Aktulání stav ticketu

en: Custom field
cs: Vlastní pole

en: Custom fields
cs: Vlastní pole

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Data Type
cs: Datový typ

en: Date
cs: Datum

en: Date & Time
cs: Datum a čas

en: Date (From)
cs: Datum (Od)

en: Date (To)
cs: Datum (Do)

en: Date Added
cs: Přidáno datum

en: Date Range
cs: Časový rozsah

en: Date on which escalation should not happen
cs: Datum, kdy se priorita ticketu nemá zvyšovat.

en: Date on which this e-mail address was added
cs: Datum přidání e-mailové adresy.

en: Date this ticket was first created
cs: Datum prvního založení ticketu

en: Date this ticket was most recently changed.
cs: Datum poslední změny ticketu

en: Days until ticket closed by Month
cs: Počet dní do zavření ticketu podle Měsíce

en: Decimal
cs: Číslo s plovoucí desetinnou čárkou

en: Decimal Places
cs: Počet desetinných míst

en: Default owner
cs: Výchozí vlastník

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Ignored E-Mail Address
cs: Smazat ignorovanou e-mailovou adresu

en: Delete Query
cs: Smazat Dotaz

en: Delete Saved Query
cs: Smazat Uložený dotaz

en: Delete Ticket
cs: Smazat ticket

en: Delete Ticket Attachment
cs: Smazat přílohu ticketu

en: Delete Ticket CC
cs: Odhlásit odběr CC ticketu

en: Delete Ticket Dependency
cs: Smazat závislost

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Depends On Ticket
cs: Závisí na ticketu

en: Description
cs: Popis

en: Description of your issue
cs: Popis problému

en: Display the ticket list upon login? Otherwise, the dashboard is shown.
cs: Zobrazit seznam ticketů po přihlášení? V opačném případě bude zobrazena nástěnka.

en: Do you want to poll the e-mail box below for new tickets?
cs: Má si tato fronta stahovat nové tickety z e-mailové schránky automaticky?

en: Do you want to save emails from this address in the mailbox? If this is unticked, emails from this address will be deleted.
cs: Přejete si ukládat e-maily z této adresy do mailboxu? Pokud nezatrhnete, e-maily z této adresy budou mazány.

en: Does the user have to enter a value for this field?
cs: Musí uživatel toto pole vyplnit?

en: Don't Delete
cs: Neodstraňovat

en: Due Date
cs: Datum do kdy

en: Due on
cs: Vyřešit do

en: Duplicate
cs: Duplicitní

en: E-Mail Address
cs: Adresa e-mailu

en: E-Mail Address or Helpdesk User
cs: Adresa e-mailu nebo uživatel Helpdesku

en: E-Mail Box Type
cs: Typ mailové schránky

en: E-Mail Check Interval
cs: Interval kontroly e-mailu

en: E-Mail Hostname
cs: E-mail Hostname

en: E-Mail Ignore list
cs: Seznam ignorovaných e-mailů

en: E-Mail Local Directory
cs: Lokální složka pro e-mail

en: E-Mail Password
cs: Heslo k e-mailu

en: E-Mail Port
cs: Port

en: E-Mail Received from %(sender_email)s
cs: E-mail obdržen od %(sender_email)s

en: E-Mail Username
cs: uživatelské jméno e-mailu

en: E-Mail server type for creating tickets automatically from a mailbox - both POP3 and IMAP are supported, as well as reading from a local directory.
cs: Typ e-mailového serveru pro automatické vytváření ticketů - jsou podporovány protokoly IMAP a POP3, stejně jako čtená z lokální složky.

en: E-mail me on ticket change?
cs: Poslat mi e-mail při změně ticketu?

en: E-mail me when assigned a ticket?
cs: Poslat e-mail, pokud mi byl přiřazen ticket?

en: Edit FollowUp
cs: Editovat návazné

en: Edit Ticket
cs: Změnit ticket

en: Edit a Ticket
cs: Změnit ticket

en: Edit followup
cs: Editovat návazné

en: Editing a ticket does <em>not</em> send an e-mail to the ticket owner or submitter. No new details should be entered, this form should only be used to fix incorrect details or clean up the submission.
cs: Editace ticketu <em>ne</em>nezpůsobí odeslání e-mailu jeho vlastníku nebo zadavateli. Neměly by být vloženy žádné nové detaily. Tento formulář by měl být použít pouze pro opravu nesprávných detailů nebo vyčištění zadání..

en: Enter a full e-mail address, or portions with wildcards, eg *@domain.com or postmaster@*.
cs: Přidejte plnou e-mailovou adresu nebo její část pomocí divokých znaků, např. *@doména.cz nebo postmaster@*.

en: Enter a keyword, or a ticket number to jump straight to that ticket.
cs: Vložte klíčové slovo, číslo ticketu nebo skočte rovnou na ticket.

en: Error
cs: Chyba

en: Error:
cs: Chyba:

en: Escalation Days
cs: Počet dní do zvýšení priority

en: Escalation exclusion
cs: Vynechání zvýšení priority

en: Escalation exclusions
cs: Vynechání zvýšeních priority

en: Field
cs: Pole

en: Field Name
cs: Název pole

en: File
cs: Soubor

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Filter Report
cs: Zpráva z filtru

en: Follow-Ups
cs: Následovníci

en: Follow-up
cs: Aktualizace

en: Follow-ups
cs: Aktualizace

en: For list fields only. Enter one option per line.
cs: Pouze pro pole typu Seznam. Zadejte volby na zvláštní řádek.

en: For non-user followers, enter their e-mail address
cs: Pro neregistrované uživatele zadejte jejich e-mail

en: For tickets which are not held, how often do you wish to increase their priority? Set to 0 for no escalation.
cs: Jak často chcete zvýšit prioritu ticketů, které nejsou pozdržené? Nastavte '0' pro ponechání původní priority.

en: Generate Report
cs: Generovat zprávu

en: Heading
cs: Nadpis

en: Help Text
cs: Nápověda

en: Helpdesk Dashboard
cs: Nástěnka helpdesku

en: Helpdesk Login
cs: Přihlášení do Helpdesku

en: Helpdesk: Open Tickets for %(username)s
cs: Helpdesk: Otevřít tickety pro %(username)s

en: Helpdesk: Open Tickets in queue %(queue)s
cs: Helpdesk: Otevřít tickety ve frontě %(queue)s

en: Helpdesk: Open Tickets in queue %(queue)s for %(username)s
cs: Helpdesk: Otevřít tickety ve frontě %(queue)s pro %(username)s

en: Helpdesk: Recent Followups
cs: Helpdesk: Nejčerstvější návazné

en: Helpdesk: Unassigned Tickets
cs: Helpdesk: Nepřiřazené tickety

en: Hold
cs: Pozdržet

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: How many tickets do you want to see on the Ticket List page?
cs: Kolik ticketů chcete vidět na stránce Seznam ticketů?

en: How often do you wish to check this mailbox? (in Minutes)
cs: Jak často si přejete kontrolovat mailbox? (minuty)

en: IMAP Folder
cs: Adresář pro IMAP

en: IP Address
cs: IP Adresa

en: If a ticket is on hold, it will not automatically be escalated.
cs: Ticketu se stavem "pozdrženo" nebude automaticky zvýšena priorita.

en: If an e-mail address is entered here, then it will receive notification of all activity (new tickets, closed tickets, updates, reassignments, etc) for this queue. Separate multiple addresses with a comma.
cs: Pokud zadáte e-mailovou adresu, tato adresa bude dostávat upozornění na při všech aktualizacích ticketů této fronty (nové tickety, uzavřené tickety, aktualizace, přiřazení, atd.). Více adres může být odděleno čárkou.

en: If an e-mail address is entered here, then it will receive notification of all new tickets created for this queue. Enter a comma between multiple e-mail addresses.
cs: Pokud zadáte e-mailovou adresu, tato adresa bude dostávat upozornění na nové tickety této fronty. Více adres může být odděleno čárkou.

en: If the status was changed, what was it changed to?
cs: Pokud byl stav změněn, na co?

en: If this is public, the submitter will be e-mailed your comment or resolution.
cs: Pokud se jedná o veřejnou aktualizaci, zadavatel dostane e-mail s Vaším komentářem nebo rozřešením.

en: If this is ticked, then the public submission form will NOT show this field
cs: Pokud je zaškrtnuto, toto pole NEBUDE zobrazeno ve formuláři pro veřejné zadávání.

en: If using IMAP, what folder do you wish to fetch messages from? This allows you to use one IMAP account for multiple queues, by filtering messages on your IMAP server into separate folders. Default: INBOX.
cs: Pokud je použit IMAP, z jaké složky se mají stahovat zprávy? Toto nastavení umožní použít jeden účet IMAP pro více front prostřednictvím filtrování zpráv na serveru IMAP do několika složek. Výchozí: INBOX

en: If you are assigned a ticket via the web, do you want to receive an e-mail?
cs: Přejete si dostat e-mail, pokud Vám byl přiřazen ticket prostřednictvím webového formuláře?

en: If you select an owner other than yourself, they'll be e-mailed details of this ticket immediately.
cs: Pokud vyberete jiného vlastníka než sami sebe, budou mu okamžitě e-mailem odeslány detaily ticketu.

en: If you share this query, it will be visible by <em>all</em> other logged-in users.
cs: Pokud budete tento výběr sdílet, bude viditelný <em>všemi</em> dalšími přihlášenými uživateli.

en: If you're the ticket owner and the ticket is changed via the web by somebody else, do you want to receive an e-mail?
cs: Přejete si dostat e-mail v případě, pokud jste vlastník ticketu a ticket je změněn prostřednictvím webového formuláře někým dalším.

en: Ignore E-Mail Address
cs: Ignorovat e-mailové adresy

en: Ignored E-Mail Addresses
cs: Ignorované e-mailové adresy

en: Ignored e-mail address
cs: Ignorovaná e-mailová adresa

en: Ignored e-mail addresses
cs: Ignorované e-mailové adresy

en: In HTML e-mails, this will be the heading at the top of the email - the same context is available as in plain_text, below.
cs: V HTML e-mailech bude toto použito zcela na začátku e-mailu - stejný obsah je použit jako prostý text níže.

en: Information
cs: Informace

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Invalid ticket ID or e-mail address. Please try again.
cs: Špatné ID ticketu nebo e-mailová adresa. Zkuste to znovu prosím.

en: Invert
cs: Obrátit

en: Is this update public?
cs: Jedná se o veřejnou aktualizaci?

en: Keep
cs: Ponechat

en: Keep Ignoring It
cs: Pokračovat v ignorování

en: Keep in mailbox?
cs: Ponechat v mailboxu?

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Knowledge base categories
cs: Kategorie znalostní báze

en: Knowledge base category
cs: Kategorie znalostní báze

en: Knowledge base item
cs: Položka znalostní báze

en: Knowledge base items
cs: Položky znalostní báze

en: Knowledgebase
cs: Znalostní báze

en: Knowledgebase Articles
cs: Články znalostní báze

en: Knowledgebase Category
cs: Kategorie znalostní báze

en: Label
cs: Štítek

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: Last Updated
cs: Naposledy aktualizováno

en: Latest Activity
cs: Nejnovější aktivita

en: Leave blank for this e-mail to be ignored on all queues, or select those queues you wish to ignore this e-mail for.
cs: Ponechte prázdné pokud chcete, aby byl e-mail ignorován ve všech frontách a nebo vyberte fronty, pro které si přejete ignorovat e-mail.

en: Leave blank for this exclusion to be applied to all queues, or select those queues you wish to exclude with this entry.
cs: Ponechte prázdné, pokud si přejete aplikovat na všechny fronty nebo vyberte frontu, na kterou se tento záznam vztáhne.

en: Leave blank to allow this reply to be used for all queues, or select those queues you wish to limit this reply to.
cs: Ponechte prázdné aby bylo možno tuto odpověď použít pro všechny fronty nebo vyberte jednu z front, na kterou chcete tuto odpověď aplikovat.

en: List
cs: Seznam

en: List Values
cs: Položky seznamu

en: Locale of this queue. All correspondence in this queue will be in this language.
cs: Jazykové nastavení fronty. Veškerá korespondence této fronty bude používat tento jazyk.

en: Locale of this template.
cs: Nastavení Locale této šablony

en: Log In
cs: Přihlásit

en: Logged Out
cs: Odhlášení

en: Logging Directory
cs: Složka pro log soubory

en: Login
cs: Přihlášení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Lower numbers are displayed first; higher numbers are listed later
cs: Nižší hodnoty se zobrazí první; vyšší hodnoty až nakonec

en: Maintain E-Mail Templates
cs: Spravovat e-mailové šablony

en: Maintain Knowledgebase Categories
cs: Spravovat kategorie znalostní báze

en: Maintain Knowledgebase Items
cs: Spravovat položky znalostní báze

en: Maintain Pre-Set Replies
cs: Spravovat přednastavené odpovědi

en: Maintain Queues
cs: Spravovat fronty

en: Maintain Users
cs: Spravovat uživatele

en: Maximum Length (characters)
cs: Maximální počet znaků

en: Missing ticket ID or e-mail address. Please try again.
cs: Chybí ID ticketu nebo e-mailová adresa. Zkuste to znovu prosím.

en: Modified
cs: Změněno

en: My Open Tickets
cs: Mé otevřené tickety

en: Name
cs: Název

en: New Status
cs: Nový stav

en: New Ticket
cs: Nový ticket

en: New Ticket CC Address
cs: CC adresa pro nové tickety

en: New Value
cs: Nová hodnota

en: No Tickets Match Your Selection
cs: Vašemu výběru neodpovídá žádný ticket.

en: No tickets in this range
cs: V tomto rozsahu nejsou žádné tickety

en: No, Don't Delete It
cs: Ne, nemazat.

en: Nobody (Unassign)
cs: Nikomu (odstranit přiřazení)

en: None
cs: Žádný

en: Note
cs: Poznámka

en: Number of tickets to show per page
cs: Počet ticketů zobrazených na stránku

en: Number of votes for this item which were POSITIVE.
cs: Počet hlasů pro tuto položku, které byly POZITIVNÍ

en: Old Value
cs: Stará hodnota

en: On Hold
cs: Pozdrženo

en: Only for List: adds an empty first entry to the choices list, which enforces that the user makes an active choice.
cs: Pouze pro seznamy: přidá prázdnou volbu jako první položku seznamu, což uživatele přiměje k aktivnímu výběru některé z možností.

en: Only used for decimal fields
cs: Použito pouze pro pole typu Číslo s plovoucí desetinnou čárkou

en: Only used to assist users with selecting a reply - not shown to the user.
cs: Je použit pouze pro uživatele, aby vybrali správnou odpověď - jinak není zobrazen.

en: Open
cs: Otevřené

en: Open Tickets assigned to you (you are working on this ticket)
cs: Otevřít přiřazené tickety (pracujete na tomto ticketu)

en: Open and Reopened Tickets for %(username)s
cs: Otevřít a znovu otevřít tickety pro %(username)s

en: Open and Reopened Tickets in queue %(queue)s
cs: Otevřít a znovu otevřít tickety ve frontě %(queue)s

en: Open and Reopened Tickets in queue %(queue)s for %(username)s
cs: Otevřít a znovu otevřít tickety ve frontě %(queue)s pro %(username)s

en: Optional
cs: (Volitelné)

en: Ordering
cs: Řazení

en: Ordering applied to tickets
cs: Řazení použité na tickety

en: Our system has marked your submission as <strong>spam</strong>, so we are unable to save it. If this is not spam, please press back and re-type your message. Be careful to avoid sounding 'spammy', and if you have heaps of links please try removing them if possible.
cs: Náš systém označil Vaše zadání za <strong>spam</strong>, takže ho nemůžeme přijmout. Pokud se nejedná o spam, zadejte prosím Vaši zprávu ještě jednou. Pokuste se neznít 'jako spam', např. pokud máte hodně linků, zkuste je odstranit pokud je to možné.

en: Owner
cs: Vlastník

en: Owner(s)
cs: Vlastník(ci)

en: Password for the above username
cs: Heslo pro výše nastaveného uživatele.

en: Per-Queue Feeds
cs: RSS kanály pro každou frontu

en: Pickled query object. Be wary changing this.
cs: Zabalený objekt dotazu. Toto měňte pouze s nevyšší opatrností.

en: Plain Text
cs: Prostý text

en: Please be as descriptive as possible and include all details
cs: Prosíme, popište problém co nejdetailněji, abychom jej byli schopni vyřešit.

en: Please provide as descriptive a title and description as possible.
cs: Prosím poskytněte nám co nejvíce popisný souhrn a popis problému.

en: Please select a priority carefully. If unsure, leave it as '3'.
cs: Prosím volte prioritu uvážlivě. Pokud si nejste jisti, ponechte číslo '3'.

en: Please use button at upper right to login first.
cs: Prosím použijte tlačítko vpravo-nahoře pro přihlášení.

en: Port number to use for accessing e-mail. Default for POP3 is "110", and for IMAP is "143". This may differ on some servers. Leave it blank to use the defaults.
cs: Číslo portu pro přístup e-mailu. Výchozí pro POP 3 je "110", IMAP "143". Některé servery mají vlastní nastavení. Pro použití výchozích hodnot ponechte prázdné.

en: Positive Votes
cs: Pozitivní hlasy

en: Pre-set replies
cs: Přednastavené odpovědi

en: Pre-set reply
cs: Přednastavená odpověď

en: Priority
cs: Priorita

en: Private
cs: Soukromý

en: Prority
cs: Priorita

en: Public
cs: Veřejný

en: Public tickets are viewable by the submitter and all staff, but non-public tickets can only be seen by staff.
cs: Veřejné tickety jsou viditelné zadavatelem a naším personálem, ale neveřejné tickety jsou viděny pouze naším personálem.

en: Query
cs: Výběr

en: Query Name
cs: Název dotazu

en: Query Results
cs: Výsledek dotazu

en: Query Selection
cs: Výběr

en: Question
cs: Otázka

en: Queue
cs: Fronta požadavků

en: Queue by Month
cs: Fronta podle měsíce

en: Queue by Priority
cs: Fronta podle priority

en: Queue by Status
cs: Fronta podle stavu

en: Queue(s)
cs: Fronta(y)

en: Queue: %(queue)s
cs: Fronta: %(queue)s

en: Queue: %(queue_name)s
cs: Fronta: %(queue_name)s

en: Queues
cs: Fronty

en: RSS Feeds
cs: RSS kanály

en: Reassign ticket:
cs: Znovu přiřadit ticket

en: Recent FollowUps, such as e-mail replies, comments, attachments and resolutions
cs: Nejčerstvější návazné akce, jako jsou odpovědi z e-mailů, komentáře, přílohy a rozřešení

en: Reopened
cs: Znovu otevřené

en: Reports &amp; Statistics
cs: Zprávy a statistiky

en: Reports By Queue
cs: Zprávy podle Fronty

en: Reports By User
cs: Zprávy na uživatele

en: Required?
cs: Poviné pole?

en: Resolution
cs: Rozřešení

en: Resolved
cs: Vyřešené

en: Respond to this ticket
cs: Odpovědět na ticket

en: Return to <em>%(ticket_title)s</em>
cs: Návrat do <em>%(ticket_title)s</em>

en: Reverse
cs: Převrátit směr řazení

en: Run Query
cs: Spustit výběr

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Emails in Mailbox?
cs: Ukládat e-maily do Mailboxu?

en: Save Query
cs: Uložit výběr

en: Save Ticket CC
cs: Uložit CC k ticketu

en: Save Ticket Dependency
cs: Uložit závislost

en: Saved Queries
cs: Uložené dotazy

en: Saved Query
cs: Uložené dotazy

en: Saved search
cs: Uložené hledání

en: Saved searches
cs: Uložená hledání

en: Search Query
cs: Prohledat dotaz

en: Search...
cs: Vyhledávat...

en: Select Query:
cs: Vybrat dotaz:

en: Select:
cs: Vybrat

en: Selecting a pre-set reply will over-write your comment below. You can then modify the pre-set reply to your liking before saving this update.
cs: Pokud vyberete přednastavenou odpověď, přepíšete Vaše komentáře níže. Přednastavený text můžete následně upravit, než jej uložíte jako aktualizaci.

en: Set the default logging level. All messages at that level or above will be logged to the directory set below. If no level is set, logging will be disabled.
cs: Nastavení výchozí úrovně logování. Logovány budou všechny zprávy této úrovně nebo vyšší do složky nastavené níže. Pokud úroveň nenastavíte, bude logování vypnuto.

en: Shared With Other Users?
cs: Sdílet s dalšími uživateli?

en: Shared?
cs: Sdíleno?

en: Should other users see this query?
cs: Mohou i ostatní uživatelé vidět tento dataz?

en: Should this queue be listed on the public submission form?
cs: Má tato fronta být uvedena v seznamu veřejného formuláře pro podání?

en: Show Ticket List on Login?
cs: Zobrazit seznam ticketů po přihlášení?

en: Shown to the user when editing the ticket
cs: Zobrazí se uživateli při editaci ticketu

en: Size
cs: Velikost

en: Size of this file in bytes
cs: Velikost souboru [bytes]

en: Sorry, but there has been an error trying to submit your ticket.
cs: Promiňte, při ukládání ticketu se vyskytla chyba.

en: Sorting
cs: Řazení

en: Staff Only?
cs: Pouze pro naše pracovníky?

en: Status
cs: Stav

en: Status(es)
cs: Stav(y)

en: Stop Ignoring It
cs: Přestat ignorovat

en: Subject
cs: Předmět

en: Submit Ticket
cs: Odeslat ticket

en: Submit a Ticket
cs: Odeslat ticket

en: Submitted On
cs: Zadáno dne

en: Submitter E-Mail
cs: E-mail zadavatele

en: Submitter E-Mail Address
cs: E-mailová adresa zadavatele

en: Submitter accepted resolution and closed ticket
cs: Zadavatel akceptoval rozřešení a uzavřel ticket

en: Summary of the problem
cs: Shrnutí problému

en: System Settings
cs: Systémová nastavení

en: Tags
cs: Tagy

en: Take
cs: Převzít

en: Take (Assign to me)
cs: Převízt (přiřadit mě)

en: Template Name
cs: Název šablony

en: Text (multi-line)
cs: Text (více řádků)

en: The content of the customers query.
cs: Obsah zákaznického požadavku

en: The context available to you includes {{ ticket }}, {{ queue }}, and depending on the time of the call: {{ resolution }} or {{ comment }}.
cs: Dostupný obsah obsahuje {{ ticket }}, {{ queue }}, a v závislosti na čase výzvy: {{ resolution }} nebo {{ comment }}.

en: The date on which this question was most recently changed.
cs: Datum poslední aktualizace této otázky

en: The date this ticket was last escalated - updated automatically by management/commands/escalate_tickets.py.
cs: Datum, kdy byla priorita ticketu zvýšena - ticket byl automaticky aktualizován pomocí skriptu management/commands/escalte_tickets.py.

en: The display label for this field
cs: Zobrazený štítek pro toto pole

en: The following RSS feeds are available for you to monitor using your preferred RSS software. With the exception of the 'Latest Activity' feed, all feeds provide information only on Open and Reopened cases. This ensures your RSS reader isn't full of information about closed or historical tasks.
cs: K dispozici je několik kanálů RSS pro sledování aktivity na Helpdesku. Kromě kanálu 'Nejnovější aktivita' obsahují všechny kanály informace pouze o otevřených a znovu otevřených případech. To má zajistit, aby Vaše čtečka nebyla přeplněna informacemi o zavřených a historických úlohách.

en: The following items can be maintained by you or other superusers:
cs: Následující položky lze spravovat Vámi nebo dalšími superuživateli:

en: The resolution provided to the customer by our staff.
cs: Rozřešení nastavené námi směrem k zákazníkům.

en: The same context is available here as in plain_text, above.
cs: Stejný obsah zde jako prostý text jako výše.

en: The submitter will receive an email for all public follow-ups left for this task.
cs: Na zadavatelův e-mail budou zasílány všechny veřejné aktualizace ticketu.

en: There are no unassigned tickets.
cs: Nejsou žádné nepřiřazené tickety

en: These RSS feeds allow you to view a summary of either your own tickets, or all tickets, for each of the queues in your helpdesk. For example, if you manage the staff who utilise a particular queue, this may be used to view new tickets coming into that queue.
cs: Tento RSS kanál Vám umožní prohlédnout si souhrn Vašich vlastních ticketů nebo všech ticketů pro každou frontu ve Vašem helpdesku. Na příklad, pokud řídíte Vaše kolegy využíající určitou frontu, tento kanál Vám dá přehled o nových přicházejících ticketech.

en: This e-mail address will receive copies of all public updates to this ticket.
cs: Na tuto adresu budou zasílány všechny veřejné aktualizace k ticketu.

en: This name appears in the drop-down list of saved queries. If you share your query, other users will see this name, so choose something clear and descriptive!
cs: Tento název bude zobrazen v seznamu uložených výběrů. Pokud budete tento výběr sdílet, uvidí tento název i ostatní uživatelé, takže zvolte něco na první pohled jasného!

en: This slug is used when building ticket ID's. Once set, try not to change it or e-mailing may get messy.
cs: Slug (část URL adresy, která identifikuje konkrétní kategorii) je použit při tvorbě ID ticketu. Pokud je jednou nastaven, již jej neměňte, protože nastane zmatek v e-mailech.

en: This ticket cannot be resolved or closed until the tickets it depends on are resolved.
cs: Tento ticket nelze rozřešit nebo uzavřít dokud nejsou rozřešeny tickety na kterých závisí.

en: This ticket cannot be resolved until the following ticket(s) are resolved
cs: Tento ticket nelze rozřešit, dokud nejsou rozřešeny následující tickety

en: This ticket has no dependencies.
cs: Tento ticket nemá žádnou závislost

en: This will be prefixed with "[ticket.ticket] ticket.title". We recommend something simple such as "(Updated") or "(Closed)" - the same context is available as in plain_text, below.
cs: Tato hodnota je nastavena na "[ticket.ticket] ticket.title". Doporučujeme použít něco jednoduchého, jako např.  "(Aktualizováno") nebo "(Uzavřeno)" - stejný obsah je dostupný jako prostý text níže.

en: Ticket CC List
cs: Seznam CC pro ticket

en: Ticket CC Settings
cs: Nastavení CC k ticketu

en: Ticket Opened
cs: Ticket byl otevřen

en: Ticket Opened & Assigned to %(name)s
cs: Ticket byl otevřen a přiřazen 1%(name)s

en: Ticket Opened Via Web
cs: Ticket založen prostřednictvím webového formuláře.

en: Ticket Re-Opened by E-Mail Received from %(sender_email)s
cs: Ticket znovu otevřen e-mailem od%(sender_email)s

en: Ticket change
cs: Změna ticketu

en: Ticket changes
cs: Změny ticketu

en: Ticket custom field value
cs: Hodnota vlastního pole u ticketu

en: Ticket custom field values
cs: Hodnoty vlastních polí u ticketu

en: Ticket dependencies
cs: Vzájemné závislosti ticketů

en: Ticket dependency
cs: Vzájemná závislost ticketů

en: Ticket escalated after %s days
cs: Priorita ticketu zvýšena po %s dnech

en: Ticket placed on hold
cs: Ticket pozdržen

en: Ticket submitted successfully! We will reply via email as soon as we get the chance.
cs: Ticket odeslán úspešně! Pokusíme se Vám odpovědět co nejdříve.

en: Ticket taken off hold
cs: Ticket znovu aktivní

en: Tickets
cs: Tickety

en: Time
cs: Čas

en: Title
cs: Nadpis

en: Title:
cs: Nadpis:

en: To automatically send an email to a user or e-mail address when this ticket is updated, select the user or enter an e-mail address below.
cs: Pro automatické zaslání zprávy uživateli nebo na e-mail pokaždé, když je ticket aktualizován, vyberte uživatele nebo zadejte jeho adresu níže.

en: To ignore an e-mail address and prevent any emails from that address creating tickets automatically, enter the e-mail address below.
cs: Pro ignorování e-mailvoé adresy a zajištění, aby z této adresy nebyly automaticky vytvářeny žádné tickety, vložte níže tuto adresu.

en: Total number of votes cast for this item
cs: Celkový počet hlasů pro tuto položku

en: Un-Ignore E-Mail Address
cs: Přestat ignorovat e-mailovou adresu.

en: Unable To Open Ticket
cs: Nelze otevřít ticket

en: Unassign
cs: Odstoupit

en: Unassigned
cs: Nepřiřazeno

en: Unassigned Open and Reopened tickets
cs: Nepřiřazené Otevřené a Znovu otevřené tickety

en: Unassigned Tickets
cs: Nepřiřazené tickety

en: Unassigned in bulk update
cs: Vlastník odstraněn v rámci hromadné aktualizace

en: Unhold
cs: Aktivovat

en: Unknown Sender
cs: Neznámý odesílatel

en: Unless otherwise stated, all fields are required.
cs: Pokud není řečeno jinak, jsou všechna pole poviná.

en: Unrated
cs: Nehodnoceno

en: Update This Ticket
cs: Aktualizovat ticket

en: Update?
cs: Aktualizovat?

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated Ticket CC Address
cs: CC adresa pro aktualizaci ticketů

en: Use SSL for E-Mail?
cs: Použít SSL pro e-mail?

en: Use Saved Query
cs: Použít uložený výběr

en: Use a Pre-set Reply
cs: Použít přednastavenou odpověď

en: Use my e-mail address when submitting tickets?
cs: Použít můj e-mail, pokud zadávám nový ticket?

en: Use the following options to change the way your helpdesk system works for you. These settings do not impact any other user.
cs: Zvolte následující možnosti pro upravení chování helpdesku. Tato Vaše nastavení se neprojeví ostatním uživatelům.

en: User
cs: Uživatel

en: User Setting
cs: Uživatelskáé nastavení.

en: User Settings
cs: Uživatelská nastavení

en: User by Month
cs: Uživatel podle měsíce

en: User by Priority
cs: Uživatelé podle priority

en: User by Queue
cs: Uživatelé podle fronty

en: User by Status
cs: Uživatelé podle stavu

en: User who wishes to receive updates for this ticket.
cs: Uživatel, který si přeje být informován o tomto ticketu.

en: User-provided name for this query
cs: Název dotazu zadaný uživatelem

en: Username for accessing this mailbox.
cs: Uživatel s právy k poštovní schránce.

en: View Ticket
cs: Prohlédnout ticket

en: View Ticket Details
cs: Zobrazit detaily ticketu

en: View Tickets
cs: Prohlédnout tickety

en: View a Ticket
cs: Prohlédnout ticket

en: View articles
cs: Prohlédnout články

en: View?
cs: Prohlédnout?

en: Votes
cs: Hlasy

en: Want to filter this report to just show a subset of data? Go to the Ticket List, filter your query, and save your query.
cs: Potřebujete filtrovat ještě menší podmnožinu dat? Jděte na Seznam ticketů, nastavte filtr a uložte jej.

en: Warning
cs: Varování

en: We are sorry for any inconvenience, however this check is required to avoid our helpdesk resources being overloaded by spammers.
cs: Omlouváme se za potíže, tato kontrola je nutná, aby nedošlo k zaspamování helpdesku.

en: We have listed a number of Knowledgebase articles for your perusal in the following categories. Please check to see if any of these articles address your problem prior to opening a support ticket.
cs: Máme pro vás články ze znalostní báze z následujících kategorií. Prosím podívejte se, jestli některé články neřeší Váš problém před tím, než otevřete nový ticket

en: We will e-mail you when your ticket is updated.
cs: Při aktualizaci ticketu budete informováni e-mailem.

en: Welcome to your Helpdesk Dashboard! From here you can quickly see tickets submitted by you, tickets you are working on, and those tickets that have no owner.
cs: Vítejte na nástěnce Helpdesku! Na tomto místě máte přehled o ticketech, které jste zadali, ticketech, na kterých pracujete a ticketech bez majitele.

en: When you submit a ticket, do you want to automatically use your e-mail address as the submitter address? You can type a different e-mail address when entering the ticket if needed, this option only changes the default.
cs: V případě, že zadáte nový ticket, chcete, aby Váš e-mail byl automaticky přiřazen jako e-mail zadavatele? Můžete také zadat jiný e-mail, pokud je to potřeba, tato volba pouze nastaví výchozí hodnotu.

en: Whether to use SSL for IMAP or POP3 - the default ports when using SSL are 993 for IMAP and 995 for POP3.
cs: Pokud je použito SSL, výchozí port pro POP3 je 995 a pro IMAP je 993.

en: With Selected Tickets:
cs: Provézt s vybranými tickety:

en: Yes I Understand - Delete
cs: Ano rozumím - Odstranit

en: Yes I Understand - Delete It Anyway
cs: Ano rozumím - přesto smazat

en: Yes, make this update public.
cs: Ano, ať je tato aktualizace veřejná.

en: Yes, share this query with other users.
cs: Ano, sdílet tento výběr s dalšími uživateli.

en: You are currently viewing saved query <strong>"%(query_name)s"</strong>.
cs: Prohlížíte uložený výběr <strong>"%(query_name)s"</strong>.

en: You can attach a file such as a document or screenshot to this ticket.
cs: K ticketu můžete přiložit soubor, dokument nebo snímek obrazovky.

en: You can either enter a whole e-mail address such as <em>email@domain.com</em> or a portion of an e-mail address with a wildcard, such as <em>*@domain.com</em> or <em>user@*</em>.
cs: Můžete vložit celou adresu jako např. <em>email@domena.cz</em> nebo použít divoké znaky, jako např. <em>*@domena.cz</em> nebo <em>uzivatel@*</em>.

en: You can insert ticket and queue details in your message. For more information, see the <a href='../../help/context/'>context help page</a>.
cs: Do zprávy můžete vložit detaily fronty a zprávy. Pro více informací se podívejte na stránku <a href='../../help/context/'>kontextové nápovědy</a>.

en: You can run this query on filtered data by using one of your saved queries.
cs: Tento dotaz můžete pustit na filtrovaná data tak, že použijete některý z uložených dotazů.

en: You have no tickets assigned to you.
cs: Nemáte žádné přiřazené tickety

en: You have shared this query, so other users may be using it. If you delete it, they will have to manually create their own query.
cs: Sdílíte tento dotaz, aby jej mohli sdílet i další. Pokud jej smažete, budou si muset ručně vytvořit vlastní dotazy.

en: You haven't created any tickets yet, so you cannot run any reports.
cs: Zatím jste nevytvořili žádné tickety, takže nemůžete mít žádné zprávy.

en: Your E-Mail Address
cs: Váš e-mail

en: Your E-mail Address
cs: Váš e-mail

en: Your Tickets
cs: Vaše Tickety

en: Your e-mail server address - either the domain name or IP address. May be "localhost".
cs: Doména mail serveru nebo IP adresa. Může být i "localhost".

en: Your username and password didn't match. Please try again.
cs: Uživatelské jméno a heslo nesedí. Zkuste to prosím ještě jednou

en: by Month
cs: podle Měsíce

en: by Priority
cs: podle Priority

en: by Queue
cs: podle Fronty

en: by Status
cs: podle Stavu

en: changed from "%(old_value)s" to "%(new_value)s"
cs: změněno z "%(old_value)s" na "%(new_value)s"

en: e-mail template
cs: šablona pro e-mail

en: e-mail templates
cs: šablony pro e-mail

en: for detailed average by month.
cs: pro detailní průměr po měsících

en: open tickets
cs: otevřené tickety

en: removed
cs: Smazáno

en: set to %s
cs: nastaveno na %s
